Hoogeveen – Zwanenburg 40 jaar lid van de NGV

 

 

 

 

delen van foto niet toegestaan!

Godwin (G.D. Zwanenburg) is een voormalig voorzitter van onze afdeling. Op 16-jarige leeftijd is hij lid geworden van de NGV. Hij is ook lid van onze afdeling en woont in Drachten. Verder is Godwin o.a. lid van de DHV (Drentse Historische Vereniging) waar hij als enige redacteur het Drents Genealogisch Jaarboek verzorgt. Godwin is nu 40 jaar lid van de NGV en daarom mocht de voorzitter hem verrassen namens het hoofdbestuur. Dat is gebeurd op zaterdag 16 februari. Hij zit samen met de heer Schelhaas (Hoogeveen) dit jaar in de kascommissie en is tijdens de controle ‘overvallen’. De voorzitter overhandigde hem een ingelijste oorkonde en een bos bloemen. Godwin was blij verrast. Binnenkort mogen we ook een dame feliciteren met haar 40-jarig lidmaatschap.